9 czerwca 2023

Volkswagen Golf 1.4 TSI Comfortline

www.nanocluster.pl ramki czarne

Volkswagen Golf 1.4 TSI Comfortline to nie jest typowy samochód kojarzony z długimi trasami, jednak sprawdza się zaskakująco dobrze.

Co przemawia za takim wyborem? Na pewno bardzo wygodna kabina, która sprawi, że nawet po wielu godzinach jazdy kierowca nie czuje dużego zmęczenia. Auto znakomicie się prowadzi, co dodatkowo odciąża kierowcę podczas długiej jazdy.

Warto dodać, że kabina ma również sporą pojemność. Jeśli nie zmieścisz wszystkich wakacyjnych gadżetów do bagażnika, możesz liczyć na dużą ilość miejsca w samej kabinie.

Ponadto auto znakomicie się prezentuje – nie jest to design auta rodzinnego, za to powinien przypaść do gustu singlom czy osobom, które chcą wykorzystać Golfa do wykonywania zawodowych obowiązków. Golf 1.

4 TSI jest dość oszczędny, a przy tym oferuje całkiem niezłe osiągi – przyspiesza do setki w dziewięć sekund, a maksymalna prędkość auta przekracza 200 km/h, co pozwala również na przyzwoitą, dynamiczną jazdę po mieście. Natomiast turbo przypadnie do gustu użytkownikom lubiącym auta sportowe.