29 maja 2024

Narzędzia przydatne programistom

omijanie-korkow.com.pl erp w logistyce Monitory Interaktywne

W zalewie programów i aplikacji, które dodatkowo mają wspomóc pracę programistów, coraz ciężej znaleźć te przydatne i naprawdę godne uwagi. Dlatego też w poniższym tekście znajdziecie propozycję kilku narzędzi, który powinny okazać się pomocne w codziennych starciach z kodami html czy css. Jedna z nich to Laravel.

Jest to tak zwany framework PHP, a jego zadaniem jest tworzenie aplikacji sieciowych. Twórcy mieli na celu stworzenie programu, który ułatwi kreowanie nawet skomplikowanych aplikacji osobom średnio obeznanym z językiem programowania i jego zawiłościami. Kolejne przydatne narzędzie to HTML KickStart.

Dzięki niemu możemy tworzyć strony internetowe opierające się na stylu drag and drop. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że wykorzystuje współpracę różnych języków takich jak CCS czy Java. Programiści powinni zastanowić się także nad użyciem CSSDesk.

Jego głównym zadaniem jest współpraca z kodem HTML i CSS. Przydaje się chociażby dlatego, że pozwala podejrzeć efekty naszego programowania w czasie rzeczywistym, jak i kolorować kod.