19 sierpnia 2022

Jeździć dla zabawy

www.teatrpolonistyki-uw.pl https://www.sita.pl/miesiace-po-niemiecku/ https://www.motofree.pl/Czesci-do-Simson-S51-cinfo-pol-975.html

Jazda samochodem to dla niektórych zawód, a dla innych smutna konieczność. Rano wsiadamy do auta i jedziemy do pracy, a potem z niej wracamy, znów stojąc w kolosalnym korku. Jedyną radością może być muzyka lecąca w samochodowym radiu. Ale to wszystko. Na samą myśl o tym, że znów rano będzie trzeba wstać i zapalić samochód robi się wieluosobom niedobrze. Dlatego warto się zastanowić nad tym i spróbować znaleźć jakieś rozwiązanie. Coś, co sprawi, że jazda samochodem znów stanie się frajdą. Jak to możliwe? Otóż możliwe, tylko trzeba do tego podejść zupełnie inaczej. Dobrym rozwiązaniem są gokarty albo quady. Wyprawa na tor gokartowy może być niezwykłym przeżyciem. Tam jazda samochodem, a w zasadzie samochodzikiem to czysta frajda. Sama rozrywka niczym niezmącona.

Można szaleć, wygłupiać się, kręcić się w kółko, zajeżdżać innym drogę. A wszystko to jest dozwolone. Czemu więc nie spróbować? I to jak najszybciej! Inaczej jeszcze jest jeździć quadem. Trudna nawierzchnia, ciężki teren, koleiny, wertepy, wzniesienia, dziury i kałuże. Ale nasz quad poradzi sobie z tym. To jest w nim najważniejsze. To zabawa nieporównywalna z niczym. Wreszcie możemy zaszaleć, sprawdzić swoje umiejętności i zobaczyć, że po bezdrożach jeździ się ciekawiej niż po mieście. Czujemy się wolni i zadowoleni. Chcemy jeszcze więcej takich przejazdów. Tak to coś, co warto wypróbować, gdy opanowało nas samochodowe zniechęcenie. Spojrzymy wówczas na prowadzenie z zupełnie innej strony.