19 sierpnia 2022

Ford Focus 1.6 Trend

http://www.haik.pl

Forda Focusa 1.6 Trend można opisać krótko: komfortowe auto, które znakomicie się prowadzi. Kabina jest dobrze przystosowana dla kierowcy, obsługa instrumentów jest bardzo wygodna, a do tego dostajemy bardzo harmonijnie pracujące zawieszenie. Te zalety Focusa sprawiają, że auto naprawdę dobrze sprawdza się na dalekich trasach.

Wygodna pozycja za kierownicą i intuicyjna obsługa instrumentów nie męczą po wielogodzinnej podróży. Auto oferuje też kierowcy stosunkowo prosty jak na dzisiejsze standardy silnik – możesz liczyć na niską awaryjność i rzadkie wizyty w serwisie. Zawieszenie sprawdzi się zarówno na nieco nierównej nawierzchni dróg miejskich czy ekspresowych, jak i gładkiej autostradzie. Samochód jest też tani w eksploatacji, a sam koszt kupna nowego auta jest również stosunkowo niski w porównaniu z konkurencja w tej klasie.

Samochód warto polecić zwłaszcza osobom, które szukają dobrego pojazdu do wykonywania zawodowych obowiązków, takich jak częste wyjazdy na konferencje czy przedstawicielstwo handlowe.